[gn_heading style="1"]למשפחה ולילדים[/gn_heading]

 

חוץ מהטבע עצמו שהוא מגרש משחקים נפלא לילדים…
 ישנן עוד המון פעילויות לגילאים שונים:

 

 

הבית של פוארץ פו הדב

א.א. מילאן, מי שכתב את סיפורי פו הדב התגורר כאן וקיבל את השראתו מהיער, שבסמוך לו חי עם משפחתו וגידל את בנו, כריסטופר רובין. כך אפשר לבקר בגשר משחק המקלות ולשחק את המשחק, בחורשת 100 העצים, לראות את "הבית של פו", את הפינה המכושפת ובעוד מקומות ביער שמוזכרים בסיפורים שלו.
יש גם חנות מזכרות מקסימה ובית התה של חזרזיר להשלמת החוויה.

  

  הגשר של פו   פו הדב                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

היער הקסום

גן עדן לילדים. פארק הרפתקאות ביער, מסלול הרפתקאות ארוך מוגבה מעל האדמה, שכולל מאות מטרים של מעברים אתגריים וגשרי חבלים, (מעל גיל 5 ). נדנדות ענק שמחוברות לעצים בגובה של יותר מ 20 מטר, הופעות ציפורי טרף, גנים מכושפים, מבוך, שייט, זברמור לתפארת (הכלאה של זברה וחמור) ועוד.     
פתוח: אפריל- אוקטובר. 

    
 
ביער המכושף
 
 
 

רכבת של פעם

נסיעה ברכבת קיטור אמיתית של פעם – חוויה לכל המשפחה.
הרכבת המפורסמת עוברת בקירבת הכפר שלנו. ישנם מספר רכבות וקטרים מתקופות היסטוריות שונות, כולם מונעים על פחם וקיטור. התחנות עצמם הם התחנות המקוריות בנות מאות שנים והנהגים והסדרנים לבושים במדים המקוריים. החוויה מיוחדת במינה וההרגשה היא כאילו נסעתם אחורה בזמן ואתם נמצאים בתוך ההיסטוריה עם כל המראות, הריחות והרעשים.

 

 

 

הטירה המלכותית של אן בוליין

טירה אמיתית שהוא בית ילדותה של אן בוליין, אשתו השנייה והכי מפורסמת של הנרי השמיני שסיים את חייה בעריפת ראשה. הטירה פתוחה לביקור והחדרים המרשימים נשמרו כפי שהיו פעם, הגנים האיטלקיים, גן השושנים והשבילים הם מטופחים ויפהפיים. לילדים יש יופי של אטרקציות : מבוך חי בתוך השיחים, מבוך המים (תענוג לילדים), אגם שאפשר לשוט בו, חץ וקשת, יצירה לקטנים, גן שעשועים ברוח הנרי השמיני, שחקנים בתפקידי הנרי ואן וקרבות אבירים מדליקים אמיתיים עם פעלולנים. חווית חובה יוצאת מן הכלל.

                    

 

בעלי חיים

יש פארק לאמות, יש  פארק יפהפה שיש בו וולאביס (סוג של קנגורו), יש גן חיות עם אטרקציות מדליקות נוספות לכל המשפחה, פארק של חיות בר מהאיזור שמוגנות בו בסביבתן הטבעית כמו: גירית, שועל, חתול בר, בונה, ינשוף, אייל אדום ועוד.
יש חווה מקסימה שיש בה חיות חווה שאפשר ללטף או להחזיק והמון אפשרויות משחק מקוריות ומדליקות לילדים בכל הגילאים.
כל הפארקים, כך נראה, דואגים לבעלי החיים שלהם שיהיו שמחים ושימולאו כל צרכיהם.

      wildlife centre copy   

 

 

 

 

 

 

החוף הדרומי, צוקי הגיר ו – Brighton

צוקי הגיר הלבנים והמפורסמים של חופי אנגליה הדרומית הם ה Seven Sisters היפהפיים. אנחנו מציעים טיול ליום שלם לחוף הדרומי הכולל גיחה למצפה מרהיב על הצוקים ועל תעלת למאנש. טיול על הרכס, ירידה לחוף הפראי, סקירה גיאולוגית של מבנה החוף ואופן הווצרותו, בשעות השפל אפשר לטייל בין הסלעים הנחשפים מתוך המים ולגלות סרטנים, כוכבי ים, דגים וצדפות.

בהמשך הטיול נבקר בעיר החוף הצעירה והתוססת, Brighton - חוף הים וטיילת האומנים עם אוכל טוב ומוסיקה, המזח המפורסם (Brighton pier) שהיה אתר הנופש יוקרתי בתחילת המאה העשרים והיום הוא אתר תיירותי המציע לונה פארק, משחקי מחשב ואוכל, ארמון הודי מדהים ביופיו שבנה המלך אדוארד השביעי, מוזיאון ימי, מדרחוב ארוך ומדליק, שינקינאי משהו, עמוס בחנויות ייחודיות ובסופו של יום, אחת מהמסעדות הטובות  של העיר.

seven-sisters

 

 

עוד בקרוב..