IMG_0785

לטל אופיר שלום רב,

שבנו אתמול ארצה מטיולנו באנגליה שכלל את לונדון וארבעה ימים סיור ברכב באנגליה הכפרית. אין ספק כי היציאה מחוץ לעיר העשירה את חווית התרבות והנוף שיש לארץ זו להציע. אנו רוצים לשלוח לך תודתנו והוקרתנו על המפגש הנעים איתך ועל הליווי לטיול החל מרגע התכנון, האכפתיות, הדאגה לפרטים ולמידע לטיול העצמאי שלנו באזור סאסקס ובעיקר בהנאה העצומה לטייל איתך . מגוון המקומות שנחשפנו אליהם הן מבחינה הסטורית, תרבותית, נופים וחוויות היה מרתק. המפגש איתך היה עונג צרוף של נעימות בין אישית, ידע מקיף בנושאים שונים והכרות מקרוב על החיים באזור של בני המקום . תודה ששיתפת, דאגת, הסעת, ליווית, ארגנת וסחפת אותנו באהבת המקום הכה יפה, שלו ומרשים בו את מתגוררתאכן לקחנו עימנו חוויות שילוו אותנו עוד רבות. מאחלים לעצמנו ולאחרים לחוות עוד טיולים רבים בדרך זו עם דמויות מרשימות כמוך.

יישר כח והנאה בכל עשייתך הברוכה

מוקירים

רותי ויובל לפידות

14/10/17

משפ' לפידות

2017-08-22-PHOTO-00000017

טל יקרה,
חזרנו לארץ ורצינו להודות לך על יום מקסים ומרתק
נהנינו מכל רגע בטיול המשותף, ושמחנו להיות מוקפים בכל הירוק הזה הבתים המקסימים, ההיסטוריה שנוכחת בכל מקום. תודה על נוכחותך הנעימה, האירגון המוקפד והגמישות כשצריך. מרחיב את הלב smiley
קרן רביב ירדן לילך ואורי.

ספטמבר 2017

קרן, רביב, ירדן, לילך ואורי

 

adelstein

חזרנו לארץ, רצינו לומר שוב תודה, נחשפנו למדנו וחווינו את אנגליה   

במקומות שבלעדייך לא היינו מגיעים אליהם.

כתבתי גם המלצה בפורום למטייל..

אייל    יולי 2017 

משפ' אדלשטיין

liat alon

טל יקרה..בעלי ואני משוגעים על לונדון, הפעם החלטנו לצאת קצת מגבולותיה.. הגעתי אלייך דרך הפייס והוחלט על טיול של יום שלם באנגליה הכפרית. היה קר ומהמם,את מקסימה ועדינה,הכרת לנו מקומות יפהפיים שלעולם לא היינו מגיעים אליהם לבד, תודה על הכל ,מקווים להיפגש שוב בעתיד לעוד מרק כתום.

ינואר 2017

משפ' אלון

 
אז הגענו חזרה עייפים אך מרוצים ורציתי לומר שוב תודה על הליווי הנעים והמעניין ועל יום בלתי נשכח עבור שנינו
מאד נהינו מהמקומות והנופים ובעיקר מחברתך הנעימה והמדוייקת וכיוון שהנסיון לדייק את הנוכחות שלי לאופן בו המטופלים שלי זקוקים ממני מהווה  
חלק נכבד מעבודתי עמם אני יודעת מאד להעריך נוכחות מדוייקת מכל סוג שהוא ולך, טל, יש כזו באופן טבעי…
אז באמת תודה, נהנינו מאד, מקוה מאד!!! להפגש גם בהמשך..
עד לעונג הבא, טלי ועמרי חורי
 
אוקטובר2016

משפ' חורי

gitit
שתי חברות אוטוטו… יוצאות לגימלאות, סקרניות חובבות טבע ונוף , משוטטות באינטרנט
ומוצאות את האתר  "תה אנגלי עם נענע"  טיולי בוטיק והדרכה באיזור סאסקס, מעניין מי עומד מאחורי האתר ?
אכן כן מאחורי האתר מסתתרת לה טל!!!
טל – קצרה היריעה מלשבח ולהלל , דאגה לנו מתל אביב ועד לפורסט רואו ובחזרה לארץ.
כבר בטיסה המשותפת מהארץ לנמל התעופה גטוויק מנהלת איתנו שיחת הדרכה ראשונית במטוס,
נותנת לנו טיפים מועילים מעבר לשני ימי ההדרכה איתה שהזמנו מראש.
לנסוע ברכבת הקיטור בלו בל, לנסוע לעיר החוף ברייטון מציינת לנו מהיכן לקחת אוטובוס או רכבת ליעד המומלץ.
החוויות שלנו נמשכו כל השהות שלנו – בילינו בכפר פורסט רואו בערבים בפסטיבל שנמשך שלושה ימים.
הרגשנו שקבלנו יחס מאד אישי מטל בכך ששיתפה אותנו בחיי היום יום של הכפר.
לנושא ההדרכה – הכל תיקתק כמו שעון, האיסוף בבוקר מהמלון הכפרי , סדר היום היה במידה ממצה, היו הפסקות
לשתיה של מרק בעיקר וגם תה – היה לנו טקס תה  מסורתי מקסים , חוויה שאין להחמיצה!
טל – חיממת מאד את ליבנו הכרנו את בני משפחתך הבעל הבנות וגם את "במבה"
ואנחנו עוד נגיע שוב…….
 
אילנה וגיתית
 
ספטמבר 2016

אילנה וגיתית

 

 

mati client

 
טל יקרה,
הרבה זמן עבר מאז נהננו מהטיול איתך…
ואין יום שאנחנו לא רוצים לחזור  :-)
הגענו אליך דרך האתר היות ורצינו לחוות עוד משהו נוסף, שונה מטיול למקומות הרגילים בלונדון.יצרתי איתך קשר, ומיד התחברתי , להקשבה שלך ולנכונות שלך וכמובן לידע שלך.
מודים לך מאוד על שהפכת את הטיול שלנו מטיול סטנדרטי לטיול עם ערך מוסף.
מודים לך על תשומת הלב לכולנו, ועל הצלחתך להקדיש לכל אחד מאיתנו את החלק שהוא אוהב.
קלעת בול ואכן נהננו כולנו.
דרך אגב קיבלתי במתנה לחג מעמד של 3 קומות לטקס תה … מוזמנת להגיע :-)
 
מאחלים לך המון הצלחה וכיף,
מיכל, רומה, אלון ומטי

מאי 2016

מיכל, רומה, אלון ומטי

תודה רבה על הביקור והשיהות במחיצתך. 
לפני שנדבר על המקומות הכל כך קסומים של אנגליה שהפגשת אותנו איתם, נרצה להודות לך על הליווי, ההדרכה וההובלה של הביקור שנעשה מכל הלב ובמינון הנכון. 
האיזור הינו איזור קסום של אנגליה שונה לחלוטין מלונדון הכל כך סוערת. 
אנגליה של פעם של הנרי השמיני, עם הטירות היפות, טקס תה אנגלי אמיתי במקום קסום, מדשאות ונופים מהממים. בביקור בלונדון הסואנת שווה לקחת פסק זמן של יום או יותר ולהגיע לאזור קסום זה בהנחייתך, מקומות שללא הידע הרב וההכירות לרובם לא ניתן להגיע לבד. 
 
ממליצה בחום. 
ממשפחת סדן 

אוגוסט 2016

משפ' סדן

כמו אגלי טל שמשדרגים כל גינה יפיפיה לקסומה ומהפנטת, כך גם הטיול באנגליה הכפרית בליווי טל הפך את הטיול שלנו למלא עיניין, עומק וקסם. 

אמנם אנחנו משפחה שמורגלת לטייל, בארץ ובחו"ל, ואולי דווקא בגלל זה, הרגשנו ערך מוסף עצום בטיול עמך, בת מקום שמאוהבת באיזור.

אהבנו מאד את נוכחותך הנעימה והמאפשרת, את ההדרכות רוויות סיפורי היסטוריה ובוטניקה שמוגשות במינון מדויק ולא מכביד. את השהייה הרגועה המתאפשרת בשכיות החמדה של הטבע. את הגישה הקלילה שגרמה לילדים (ולנו…) להתאהב ואת הרצון האמיתי שנכיר, נאהב, נעמיק ונכייף בסאסקס הקסומה. 

יש מדריכי טיולים וכתבות באינטרנט, יש טוריסט אינפורמיישן ופורומים בלמטייל. 

אבל כמו תמיד בחיים- אין תחליף לאדם, רוחו וחיוכו. 

תודה טל!

בטוחנו ששורה של חברינו ומכרינו עוד יבקרו איתך בהמלצתנו ביער פו הדב, יתורו אחר כוכבי ים במצוקי הגיר עוצרי הנשימה, יאבדו במבוך בטירות קסומות ויתפעמו מהגנים הפורחים וכמובן יכירו את פורסט רואו ויער אשדאון המופלאים!

  משפ' שוהם   

אוגוסט 2016

משפ' שוהם

weis

חששנו מהלא נודע שהיינו בדרכינו מלונדון לאיסט-גרינסטיד ברכבת, אבל חששנו התבדה כאשר ראינו בפעם הראשונה את טל עם החיוך המקסים מחכה לנו בתחנה. נסענו לטיול משפחתי באנגליה ורצינו שהבנות יחוו משהו נוסף של אנגליה חוץ מ"בראנדי" ו"אורבן" ורק בלונדון. אז בהחלט המאמץ היה כדאי, במשך יומיים טל הראתה לנו את אנגליה האחרת, אנגליה של הנרי החמישי וששת נשותיו, טירות עם גנים מדהימים ביופיים, תחנת רכבת שהזמן בה עצר מלכת, תוך כדי זה שהיא דואגת לכל מחסורנו, בגדים חמים, מטריות וכו'. טל מתמצאת היטב בהיסטוריה העתיקה של סאסקס ובכבישיה הנחבאים והיפים והביאה אותנו בבטחה לכל מקום. טל פגעה בול לטעמינו בהרכבת המסלול וזאת לאחר עבודת הכנה מקדימה שכללה שיחות טלפון ואי-מיילים.

נהנו מאד טל ותודה על ההשקעה
 להתראות בטקס תה הבא
 
עירית, אהרון, נעם והדר
יולי 2016

עירית ואהרון

zelikovich

טל היקרה,

תודה רבה על יומיים מרתקים ומפתיעים בהכרת אנגליה הכפרית מזווית ראיה מעט שונההביקורים בכפרים חשפו אותנו לפרטים קטנים שעשו את כל ההבדל בין סתם בית עתיק לבית עם סיפור ותחושה של תקופה שהייתה ובין כנסיה יפה לכנסיה עם סיפור מרתק וסודות קטנים חבויים וכל זאת באווירה נעימה ושיחות מרתקות על החיים באנגליה של היום ועל החיים בכלל… העצות שנתת  לנו להמשך הטיול היו מועילות ביותר וסייעו בתכנון מסלול גמיש, מעניין ומיטבי

המון תודה,

                                                                                                 יפעת, ליאור וערן                   אפריל 2016

יפעת, ליאור וערן

בהתקרב ערב חג הפסח, רצינו לאחל לכם ולמשפחתכם היקרה, חג אביב שמח וגם לומר – תודה !

תודה – על שהקשבנו להמלצת חברים ובאנו גם אנו לבלות יומיים בלתי נשכחים במחיצתכם.

תודה – על ההקשבה וההמלצות למסלול, לתכנים, למלון, לארוחות ועוד – הכל  פגע בול !

תודה – על שפגשנו זוג ישראלים אמיתיים, ללא פוזות, על שחלקתם איתנו את  החוויות, המראות והנופים של חבל ארץ נפלא שלא הכרנו.

תודה – על שהצלחתם להבהיר מאוד מהר שאנגליה היא לא רק ה PREMARK או הביג- בן … ושיש ממש ממש קרוב, אנגליה אחרת של אנשים, חיות,            טבע, מראות ומנהגים מרתקים.

ותודה אחרונה – על שידעתם להתאים את התכנים ולהעביר את ההסברים בצורה מהנה ולא מעיקה ובדרך שתעניין כל אחד מאיתנו (הורים וילדים בני 17,23,25 )  כך שיצאנו עם חוויה מדהימה, מגבשת ובלתי נשכחת.

 נתראה בקרוב ,

      נעה, יעל, יואב, אביטל ויוני.                  ראשל"צ.    ערב פסח תשע"ו, 19/4/2016 

אביטל ויוני

 

 
IMG_6737

כאנגלופילית אדוקה אני פוקדת את לונדון אחת לכמה חודשים. מדי פעם אני יוצאת גם לטיול ברחבי הממלכה כדי לספוג עוד ועוד מהאווירה האנגלית שמרחיבה לי את הצ'אקרות ועושה לי טוב על הנשמה. לא חשבתי שנותר הרבה לחדש לי בתחום עד שהגעתי כמעט במקרה לחוויה של "תה אנגלי עם נענע".

מדובר בחוויה שומטת לסתות ומפעימה בכל מובן אפשרי. טיול מודרך בלי התחושה המעיקה של טיול מודרך,  אין אוטובוס גדול ורמקול מעצבן וילדים רועשים,  יש רק את טל המהממת שיודעת ללוות,  להסביר,  להצחיק ולתת מרחב כשצריך אותו.  מדובר בסיור אינטנסיבי לאנגליה של פעם,  כמו מכונת זמן שקופצת בנעימות ובקלילות לכל מיני תקופות בהיסטוריה תוך חשיפה לנופים ואתרים שאין שום דרך להגיע אליהם לבד. כך עמדנו בחדר השינה של הנרי השמיני,  חווינו מקרוב את א. א.  מילן כשכתב את פו הדב,  סיירנו בגנים מוריקים,  כרי דשא,  גשרים ונהרות שגרמו לנו לחוש שאנחנו בסרט אנגלי על המאה ה18,  ואז ערכנו טקס תה אנגלי מסורתי במנזר מדהים שהפך למלון מיוחד ושונה מכל מה שהכרתי עד כה. ללונדון יש היום את הקסם הקוסמופוליטי שלה,  אבל מי שרוצה לחוות את אנגליה המסורתית והמקסימה של פעם צריך לקחת רכבת אחת ותוך חצי שעה הוא נמצא כבר בעולם אחר ומסייר בתוכו תחת ידיה הנעימות,  האינטילגנטיות והטובות של טל. הפעם היינו בטיול של יום אחד. בפעם הבאה נגיע לסיור של כמה ימים כי עזבנו בתחושה של עוד ועוד…

תודה טל על חוויה של פעם בחיים ונפגש שוב בקרוב.

                                                                                      גלית דיסטל.                                                                                    
 
 מרץ 2016

גלית דיסטל

muly and Inbal

אמנם עבר זמן מה מאז נשאבנו חזרה לשגרה, אבל טעם הטיול המקסים שעשינו בהדרכתכם בספטמבר 2015, עדיין מורגש. לארוז את כל המשפחה (זוג הורים ילדים…20/16/13), אינו דבר של מה בכך. מזל שענבל, בשיטוטיה באינטרנט נתקלה באתר "תה אנגלי עם נענע", ולפתע הבנו שיש אנגליה מעבר ללונדון, בה ביקרנו מספר פעמים… מיד עם הפניה הטלפונית נעננו באופן שלא הותיר ספק, יש לנו עסק עם מקצוענים. הבהרנו את מטרותינו: להיות הרבה יחד, לטייל, ולא פחות חשוב, לא לנהוג באנגליה…  משיחת טלפון אחת לשניה וככל שהתקרב המועד הלך ונרקם לו טיול, עשיר ומגוון, אשר העמיד רף ציפיות גבוה, ואכן כך היה. כל יום היה שונה מקודמו ומקסים. כל יום טמן בחובו ייחודיות. הימים היו מתוכננים בקפידה ויחד עם זאת אפשרו לנו חופש פעולה. הטיול נתפר למידותינו, לבקשתינו ולצרכינו והתחושה היתה שיש מי שמקשיב ומתחחשב, החל מהמלונות המקסימים והמיוחדים, דרך מסלולי הטיול וכלה בהכרה של אנגליה אחרת שהשאירה טעם של עוד… מקווים להתראות שוב,

מולי ענבל והילדים,   קרית טבעון,   ספטמבר 2015

מולי וענבל

עשינו הפסקה מלונדון , ונסענו לשלושה ימים לאזור הכפרי. במחוז סאסקסשם חווינו חוויות מסוג אחר לגמרי.  שם טיילנו עם זוג ישראלים שחי בכפר עתיק קטן וציורי שם חווינו גן עדן שם נשמנו אוויר צח, בשטחים עצומים של יערות עצים גבוהי צמרת, בתים עתיקים בני שש מאות שנים, (שהמדרגות חורקות כשעולים בהן) שם ראינו מבצרים וטירות ואחוזות ענק מלפני מאות שנים, גינות מטופחות מלאות פריחה באלפי גוונים במרחבים שאינם נגמרים,  יער מכושף עם נשרים וגשרים ואיילים ונדנדנות גבוהות עד השמיםיער בו טייל א.א.מילן עם בנו כריסטופר, ובו נכתב הספר פו הדוב, מבצר בו גרה משפחת בולין, ובו לן מספר פעמים המלך הנרי כשבא לבקר את אן או אחותה…  מבוך של צמחיה, מבוך של מים, תחנת רכבת קיטור עם רכבת קיטור נוסעת עדיין, מוזיאון מכוניות עתיקות שכל אחת מהן שווה מיליון שטרלינג היום :-) יער אתגרי עצום מימדים שבו ילדים ונוער וגם מבוגרים אמיצים מדלגים מעץ לעץ בגובה של 20 מטר…. (קשורים לחבלי בטחון כמובן)….. אחוזות משומרות המשמשות כאתרי צילום לסרטים היסטוריים ועוד ועוד.  שלושה ימים מופלאים. קסומים. מרגשים. משמחי לב עם משפחה מקסימה, נדיבה ויצירתית, ספונטנית וזורמת על פי הצרכים של המטיילים, משלבת היסטוריה מופלאה עם אתגרים וטבע אוצר נשימה. אין די מילים לתאר את החוויה יוצאת הדופן הזאת שחווינו בכפר הזה אם אתם מתכננים נסיעה עם משפחה- ללונדון- תעשו לעצמכם טובה תיצרו קשר עם טל- ותעשו הפוגה בכפר- (רק חמישים דקות נסיעה ברכבת מתחנת ויקטוריה). מצרפת את האתר של הטיולים בכפר- כי את האתרים של לונדון יש לכם בעצמכם http://www.anglinana.co.il/ טוב. הפוסט הזה נהיה הרבה יותר ארוך מכפי שחשבתי, ואני יכולה עוד להפליג עד אין סוף.

כדאי שאעצור פה.

מוצפת שכמותי.

אוגוסט 2015

משפ' רז

 

summer2015 522

טל היקרה, תודה על הסיור המרתק והחוויתי שערכת לנו, טיול באנגליה הכפרית. נהנינו מאוד מהסברייך , מהידע הרב שהפגנת והרקע ההיסטורי של המקום , אין ספק שריתקת אותנו. מודים לך על  ההדרכה מעבר לזמן שהקצבת  לנו  בהצעה ובזכות אישיותך הנעימה, היה סיור מצוין נהנינו מאוד ! נסענו ברכבת מלונדון  וככל שהתקרבנו אלייך ….הנוף שינה את צבעו לירוק . התחלנו בסיור ההיכרות, הלכנו בתוך ההיסטוריה הבריטית, בתים מימי הביניים, תקופת שושלת טיודור ,  נופים מרהיבים ואפילו ביקרנו במאפייה המקומית, שרונה לא ויתרה על מאפה נשיקה ענק בטעם קינמון. המשכנו בטיול רגלי ביער ובמרחבי דשא הגולף אפילו הפרענו קצת לשחקנים..מקוות שסלחו  לנו…   ביער ראינו עצים עתיקים, ערמונים שנשרו מהעצים ואפילו סנאים חמודים. רעבות הגענו לחווה אורגנית מרשימה ונהנינו מארוחת צהריים מן הטבע טעימה מאוד. המשכנו לעיר ההיסטורית נוספת: רחובות עתיקים, חנויות של ענתיקות, מבצר מתחילת האלף  ומצפה עוצר נשימה הצופה לכל האזור.הגוף אותת שזה הזמן של המתוק…בהמלצתך נכנסנו לבית קפה קטן ואינטימי  שם מגישים  שתייה  חמה ועוגות אנגליות (סקונס) המוגשות עם ריבת תות ושמנת מוקצפת  גם הפעם שרונה לא ויתרה על עוגת הגזר.  המשכנו בנסיעה  אל החוף הדרומי של אנגליה דרך כבישים צרים ומתפתלים, יערות וגבעות ירוקות ונופים מדהימים. המשכנו לצוקי הגיר הלבנים, צפינו בנוף ובשקיעה עוצרת נשימה. הסיור המהנה הגיע לסיומו, את מחזירה אותנו מרוצות מאוד ועייפות  לתחנת הרכבת  חזרה ללונדון עם טעם של עוד…

שוב תודה בשם כל המשתתפות :שרונה , אורנה , סימה וחנה.          אוקטובר 2015 

שרונה, אורנה, סימה וחנה

 

mazliach

טל היקרה

רציתי להגיד תודה רבה על טיול מקסים ועל השהות הנהדרת בחברתך. האמת כאשר ראיתי בתחזית שיהיה גשום ביומיים שנבלה איתך בכפר קצת התבאסתי. אחרי כל התכנונים והצפייה בסוף ירד גשם. אבל כשעזבנו את לונדון ברכבת ונסענו לכפר, הרגשתי שאת "תצילי את המצב" והחלטתי לזרום עם מה שיהיה. אמרתי לא משנה מה יקרה אנחנו נהנה. ואיך נהננו. לקחת אותנו ליער הקסום וראינו עדר במבי שעבר ממש קרוב, ראינו זבחמור, חיה שאף פעם לא ראינו. הילדים התנדנדו בנדנדות ענק ורצו בגשרי חבלים, טילנו בשבילי היער, ראינו אוהל אינדיני , ומבנים מעץ בהם הילדים נכנסו, טיפסו והשתוללו. האכלנו את הדגים באגם ובסוף כשהתחיל לרדת גשם, אפילו שטנו בנהר בגשם. איזה חוויה !!! ארבעה אנשים שטים בגשם עם מטריות. חבל שלא הצטלמנו. המצחיק שאיך שסיימנו את השייט הפסיק הגשם. משם המשכנו לחוף והילדים ירדו איתך לאסוף צדפים ואבנים ויחד עליתם לראות את הנוף מהצוק הגבוה ונפנפתם אלי לשלום. המשכנו ונסענו לכפר בן שמונה מאות שנה וישבנו בפאב עתיק והרגשנו כמו עולים לרגל מלפני מאות שנים שעוצרים בפונדק דרכים לאכול ולישון. ביום למחרת לקחת אותנו לנסוע ברכבת קיטור. הרגשנו ממש כמו בשנות השלושים, ארבעים במאה הקודמת. היה פשוט מקסים. ביקרנו גם במוזיאון הרכבת וראינו קטרים ישנים. המשכנו וטילנו בכפר בו הבתים מימי הביניים מתקופת הטיודור, ביקרנו בכנסיה ונסענו בשבילים ודרכים כפריות מדהימות בשלל צבעים. משם המשכנו לטירה של אן בוליין והילדים כל כך התלהבו מזה שהם נמצאים בטירה אמיתי. טיילו בגנים המדהימים , באגם, במבוך וכשהתחיל הגשם רצנו לכיוון הטירה ועברנו על גשר מעל הנחל ונכנסנו דרך שער מברזל לטירה עצמה. בטירה עברנו בין החדרים השונים ועלינו בגרם מדרגות מתפתל. כשסיימנו נסענו לטקס שעת התה שהיה סיום רגוע וכל כך אופייני לאנגלים. בקיצור היה מקסים, מקסים ואני ממליצה לכל החברים שלי עליך. אז תודה ומקווה להתראות.

אילנית מצליח  

       אוגוסט 2015         

משפ' מצליח

 

 

matsuro

 

אני מודה לבורא עולם על ערב אחד בו ישבתי לי בשקט בבית מול המחשב (דבר שלא קורה הרבה בכל זאת אמא לארבעה ילדים) .. וגלשתי לי באינטרנט מחפשת מסלולי טיול בלונדון. להפתעתי גיליתי את אתר "תה אנגלי עם נענע" – שם שמאד סיקרן אותי ולכן החלטתי להכנס לאתר והמסקנה שהגעתי אליה שניות מעטות לאחר שנכנסתי לאתר היתה חד משמעית "שאנגליה מציעה לא בהכרח רק את לונדון שכל הישראלים נוהרים אליה, יש וכדאי לנצל את הזמן ולהגיע גם לאזור הכפרים וגם ללונדון. אז אם אתה ישראלי ולא בא לך לנהוג בצד שמאל (וממש לא ממליצה להתנסות בזה) טוס בחברת איזיג'ט (הרבה יותר זול) תחבור ל"תה אנגלי עם נענע" לטל אופיר ישראלית מדהימה :כנס לרכב של טל ותרגיש כמו מלך – פשוט טיול פרטי רק לך ולמשפחתך..  לטייל עם טל זה להיות באנגליה ולהרגיש בישראל, לטייל עם טל זה להרגיש שקט ושלווה בזמן שטל מארגנת ודואגת לך (בדברים מסויימים שמגיעים לך :היא ישראלית לחלוטין) לנסוע עם טל זה לחוות את הנופים עוצרי הנשימה ולקבל און ליין אינפורמציה עניינית ולא מסורבלת בעברית ולא לזקוף אוזניים כדי לנסות ולהבין את השפה הבריטית עם המבטא …לטייל עם טל זה להרגיש את טל ולהרגיש מדי פעם ספייס שרק טל יודעת לתת. לטייל עם טל זה לצאת בבוקר עם טל לרכיבה על סוסים ביער מהמם להכנס לטירות ואחה"צ לקבל את בעלה אלי ולהיות איתו בטקס תה מלכותי בטירה  שאמור להיות לפי כללי טקס תה אנגלי ולהרגיש תוך כדי את הישראלי הטוב ,הצוחק והמבדר. לטייל עם טל זה להתחיל את הטיול בשקט ושלווה עם נופים ואתרים עוצרי נשימה ולאחר מכן לקחת רכבת שעה ולהגיע ללונדון המהממת והרועשת ואז לחזור שוב ללילה לכפר לנוח ולהרגע ולנסוע 10 דקות בדיוק לשדה התעופה ולחזור לארץ המהממת שלנו להמולה וגם לשקט כי זה מה שכייף במדינת ישראל. המון המון תודה טל על העזרה האין סופית שנתת גם בתכנון וגם שהיינו בכפר. על הסובלנות והסבלנות, ההקשבה תשומת הלב לפרטים הקטנים שלנו נראו בהתחלה כלא חשובים אבל הבנו שטל נכנסת לריזולוציות הקטנות ביותר כדי שהטיול יהיה מושלם. ממליצה בחום ומבטיחה עוד נשתמע… נשיקות וחיבוקים ממשפחת מצורו קרית ים ישראל

מוכנה למסור פרטים נוספים לשואלים: 050-6200178

יולי 2015 

סיגלית מצ'ורו

 

ariela

היה טיול נפלא. היינו שבוע (רק) ונשארנו עם טעם של עוד. אהבנו כל רגע. אהבנו  את ה"נופים" מעשה ידי אדם: עיירות ציוריות, בניינים עתיקים, טירות מהממות ופארקים מדהימים  ואת הנופים מעשי ידי הטבע: היערות, העמקים וכמובן הצוקים.     מעל הכל נהנינו מהחברה ומההסברים. תודה גם על כל ההמלצות (למסעדות, למלון). כולן היו מוצלחות כל כך.

אין לי ספק שנרצה לחזור על החויה.

תודה, חוה, רועי, ואריאלה

יולי 2015

חווה, רועי ואריאלה

vadim
 
הי טל, תודה על יום מוצלח. ניל, אלי ובמבה היו נהדרים.  בוודאות נמליץ אליכם ומקווים לטייל איתכם שוב.    ואדים.        
 
  מאי 2015

ואדים והמשפחה

tal bluebellsטל יקרה,

תודה רבה על יומיים וחצי- קסומים ומענגים,  כאשר בכל רגע ההרגשה שהנה הגענו לשיא הטיול ואז.. מגיע המקום הבא..

תודה על הגמישות שלך בהתאמת הנקודות העניין והזמנים בכל מקום בהתאם לאופי משפחתנו.

אהבנו כל רגע, הרגשנו בחלום וונשארנו עם טעם של עוד… מקווים להתראות בקרוב.

משפחת אילן

 

מאי 2015

 

משפ' אילן

היי טל רצינו להודות על הטיול המקסים שעשית לנו באחד מהאזורים הכפריים היפים מחוץ ללונדון…..

הכי נהנינו מהטירה של אן בוליין שהייתה מדהימה ביופיה ומהנופים של אנגליה בכלל… נהננו מהסיפורים שסיפרת על היסטורית המלוכה של המקום ומהקינוח בסופו של היום – במבה!!

יהודית                                                                                    פסח 2015

 

יהודית והמשפחה

הי טל,

אחרי ארבעה ימים של בילוי בלונדון הצפופה והרוחשת אדם הגענו בעקבותייך לממלכה המקסימה של הכפרים העתיקים. רציתי להודות לך מקרב לב על החוויה הנהדרת, הכפרים הירוקים והשקטים קיבלו אותנו כמו אל תוך חלום,

הנוף המקסים, הבתים, הארכיטקטורה לוו בסיפורים שלא ניתן למצוא באף מדריך למטייל. השמש שקידמה את פנינו – הפכה את הטיול בשמורה למדהים ביופיו, התחברנו לטבע ונהנו מכל רגע.

עזבנו ברכבת הקיטור העתיקה עם טעם של עוד (אין ספק שנחזור לשם שוב, זיו לא מיצה את המקום).

תודה אישית על הרגישות, ההכלה והגמישות שגילית בכל הקשור להרכב המשפחתי המיוחד שלנו.

נפרדנו בחטף בכדי להספיק לרוץ לרכבת ואני רוצה לשתף אותך שנותרתי עם תחושה שאנחנו מכירות כבר המון שנים.

תודה ענקית! נתראה בפעם הבאה שנגיע ללונדון (ואין ספק שנגיע!)

 

לילך, זיו, אסף ויואב חדוותי                                                                                                                                           חופשת פסח 2015

משפ' חדוותי

 

Idan2טל יקרה,
 

היום הזה היה הסיום הכי מתוק שיכולנו לבקש לטיול הזה, היחס החם והמתחשב בכל החלומות שלנו, המסלול היפיפה והמרשים וכל המסביב עשו את היום הזה לחוויה מדהימה שנתנה פרספקטיבה אחרת על אנגליה, נהנינו מאד ובטוחים שנחזור שוב!  תודה רבה.

עידן ודורון

דצמבר 2014

 

 

 

 

 

 

 

עידן ודורון

 

elianaטל היקרה,
 

אחרי שבעה ימים ללא מנוח בלונדון ההומה-אדם, בילינו איתך את היום האחרון של מסענו – יום של טיול נינוח באזור הירוק והכפרי שמדרום ללונדון. כולנו, אמא + שלושה מתבגרים, נהנינו מאד. הכל התנהל בנועם – כך ההתקשרות והבירור שלפני וכך גם היום כולו. 

טקס התה היה סיום מושלם לטיול שלנו לפני הטיסה הביתה. 

תודה רבה!

להתראות,  אליענה, יעל, הדר ואור

אוקטובר 2014

אליענה


 

shternתודה על יום מקסים עם נופים מרהיבים, הסבר ותובנות על האזור ועל החיים בכלל
היה כיף לטייל אתכם ולפגוש את נועה המקסימה מקווה שתצליחו בגדול..
 
אורלי אביב ודנה

ספטמבר 2014

 

 

אורלי, אביב ודנה

 

sondersטל המקסימה
תודה על יום מהנה בטיול המקסים שערכת לנו בזמן שהותנו באנגליה. נהננו מכל רגע, 
ראינו נופים מקסימים ומקומות מיוחדים ושונים..
טקס התה היה פשוט מקסים, הרגשנו באגדות ליום אחד! 
 
תודה רבה
 
אירית ונעה סונדרס
טיול לפני גיוס, ספטמבר 2014 

 

 

 

משפ' סונדרס

 

cohenהרבה תודה על שנתתנם לנו הזדמנות לראות את אנגליה האחרת.

הטיול איתכם היה מעניין ומהנה, אתם מקסימים והיה לנו ממש כיף בחברתכם.

ערן ובשמת

ספטמבר 2014 

 

 

משפ' כהן

nonyאחד הימים המוצלחים במיוחד בטיול ללונדון, היה היציאה לטיול בכפרים.

הנופים, האויר, האנשים, האוירה, לגעת באורח החיים של התושבים מחוץ ללונדון (רוב האנשים שאתה נתקל בהם בלונדון הם תיירים).

אויר לנשימה ולנשמה ברוגע .

תודה לטל שהעבירה לנו את הידע, ההיסטוריה והתשובות לכל השאלות ותרמה בנוכחותה הנעימה ליום המוצלח הזה.

נוני, איריס ונועה מידן

ספטמבר 2014 

משפ' מידן

 

dafnaאני רוצה שוב להודות לך בשם כולנו על הטיול הנפלא שארגנת לנו, מאד מאד נהנינו.

תודה על ההתאמה האישית וטוב שגם יוספה יכלה לבוא איתנו וגם היא מאד מאד נהנתה. 
כל הזמן מדברת על הביקור בבית של אן בולין :)
 
שמחנו מאד להכיר את כולכם,
להשתמע,
דפנה.

אוגוסט 2014 

דפנה

OLYMPUS DIGITAL CAMERAתודה על יום נפלא, מעניין, טבול בירוק ומלא בחוויות!

 
ענת עילאי ומורן 

יולי 2014 

 

 

 

 

ענת

shmidtאני שמח מאוד שבחרנו בכם כמדריכים בטיולנו, כפרים עתיקים ,קרבות האבירים ,הנופים המצודות היוו לנו חוויה מיוחדת. הדרכתכם הייתה מלאת חן ,אדיבות ,סובלניות ,מעניינת ומרתקת.

תודה

פרידה אייל איה ויפעת שמידט                                          

יולי 2014 

משפ' שמידט

 

victoria

50 דקות נסיעה ברכבת מלונדון, זה כל מה שהיה צריך בשביל שאתרגש עד דמעות.

טיול בקנט ובסאסקס.

יום אחרי, לונדון נראית אפורה ומשעממת.

יום אחד של טיול השאיר אותנו עם הרבה געוע והבנה ברורה – לכאן עוד נחזור, עם הילדים או כשנתאהב שוב, או כשנזדקן, אבל אנחנו נחזור והפעם לשלושה ימים לפחות.

ויקטוריה                                                            

יולי 2014 

ויקטוריה

bar shlomoחזרנו לארץ מלאי חוויות מהטיול באנגליה, אך החוויה שעברנו במחיצתכם היתה אחת הטובות ביותר בטיול. שמחנו להכיר אתכם, משפחה מקסימה ומדריכים נהדרים. לקחתם אותנו למקומות קסומים אליהם וודאי לא היינו מגיעים לבד, וזכינו דרככם לטעום מעט מאנגליה הכפרית, העתיקה והמיוחדת. הצלחתם לגעת בכולנו, מבוגרים וילדים, ולתת לכל אחד מאיתנו חוויה מרגשת בתחומי העניין שלו. נשמח לחזור לטיול באזור, והפעם למספר ימים, כי ברור שלא הספקנו לראות הכל ביום אחד. כבר המלצנו לחברים ומשפחה על החוויה הבלתי נשכחת.

תודה רבה מכל הלב,   משפחות בר-שלמה ופוטרמן                                                                  יולי 2014 

משפ' בר שלמה ומשפ' פוטרמן

 

חיה וצביבמשך 7 ימים רחפנו על עננה ששטה  מעל למקומות קסומים,קשת צבעים שיצר הטבע, מקומות של סיפורי אגדה עתירי רוגע יופי וחמדה כמו המנהרות הירוקות, אותם כבישים כפריים מחופים בעלוות עלים ירוקה, אתנו על עננת הקסם אנשים יפים ומוארים בחיוכם וביכולות להעניק מעצמם ללא  בקשה, 7 ימים רחוקים  ממירוץ ורעש החיים, עולם אחר בתוך עולם שבחוץ, עורסלנו ברכות בחיוך בשלווה, זכינו בסגנון טיול שלא הכרנו כמוהו, בתוכנית תואמת, חיינו בתוך הטבע לידו הוא הקיף אתנו ביופיו וגינונו הנפלא. חזרנו  במנהרת הזמן לטירות ומסורת הנשמרת לדור הבא ולכל מבקר, מכל מקום בעולם, עדיין לא שבענו ,יער וים, בעלי חיים וסגנון חיים, היה טוב, היה מאד טוב, מקווים  שיהיה גם מחר,,, תודה  למשפחת אופיר  

                                                                                                                                   יוני 2014 

חיה וצבי

 

אסנת ואבידר

מרגישים חובה לספר לבאים אחרינו על החוויה המדהימה במחציתכם . הגענו ללונדון לבדנו לאחר שהכנו מבעוד מועד שיעורי בית : תחבורה , אתרים, מקומות שחפצה נפשנו , בילוי וקניות וכך טיילנו בסיורים שוחקיי רגליים לאורכה ולרוחבה של העיר הגדולה והמפורסמת ונהננו מאוד מהאווירה, התרבות, הנופך והקסם באוויר, אך בד ובד תמיד אתה חש שפספסת קצת ואולי התכנון היה לוקה בחסר, או אולי מאסנו קצת בערים הגדולות כגון ברלין, ברצלונה, מדריד וכו״ שיצא לנו לבקר בהן. ואז הגענו אליכם לאחר המלצה מחברת הנסיעות שלנו, לטיול של ארבעה ימים בדרום מזרח בריטניה במחוזות ססקס וקנט ועוד לומר את האמת התנגדתי ואף זלזלתי מעט, הרי אני תר בכל העולם כיאה לנווט מהצנחנים אך לבסוף הסכמתי עם ראש פתוח, למה לא!  לא אפרט בכתיבה מתישת עיניים, פשוט אסכם בכמה מילים: פגשנו זוג מדהים עם לב רחב ונצנוץ עיניים משכר, בבואם לספר לנו על כל מקום שבו לקחו אותנו לבקר. הברק בעיניים, המקצועיות, הידע הנרחב, המקומות שלעולם לא היינו מגיעים אליהם אפילו עם הספר הכי נרחב בעולם למטייל החובבני. פתיחות הלב, החיוך, הסבלנות והנתינה ללא סוף, יחד עם הנופים העיירות והריח הקסום, נתן לנו לטייל כאילו היינו בתקופת הנרי השמיני ללא גינוני מלכות . זו בריטניה שחיפשנו לראות, זאת בריטניה שעלייה רצינו לספר, זאת אנגלייה המסחררת שאליה נמשכנו מלכתחילה. תודה לכם על הכל, אתם פשוט אלופים ודש לבנות המקסימות שהכינו עבורנו עוגיות עתירות סוכר חח, נשיקות, נמליץ בחום ובטוח שנבוא לבקר הריי עוד לא ראינו הכל!! יישר כוח, שלכם בחברות, אסנת ואבידר!

                                                                                                                                   אפריל 2014

אסנת ואבידר

 
levin
 
הטיול היה חוויה נהדרת בשבילינו, הרפתקה אמיתית ובלתי נשכחת כמו אגדה קסומה. החל מהטיול התבוננות בבתים העתיקים..היער של פו.. הטירה..היערות היפים שבדרך..וכמובן הכפר שלכם הנפלא. האירוח שלכם היה כל כך נעים וטבעי. תודה ! כבר המלצתי לחברים טובים..נתראה שוב. תודה רבה!

                                                                                                                                      אפריל 2014 .

משפ' לוין

אייכנרחזרנו ביחד ללונדון פעם שנייה, והפעם רצינו חווייה קצת אחרת. לחוות לא רק את אנגליה העירונית, אלא גם את הצד הכפרי שלה. החווייה שקיבלנו הייתה באמת חד-פעמית.

הסתובבנו בכפר שהוא חלום, ראינו נופים, מקומות וטיילנו בטבע שנראה כמו גן עדן.

היחס החם והמחבק שקיבלנו ממשפחת אופיר – אלי, טל, נועה, יובל וגם במבה הקטנה, הפך את החוויה לעוד יותר בלתי נשכחת. מצאנו את החיבור הירושלמי גם באנגליה הכפרית.

הטיול בארמון, בכפר, וההכרות עם הקהילה המיוחדת שמתגוררת שם, היו כולם הטוויסט המיוחד של הטיול שלנו.

תודה רבה משפחת אופיר היקרה! נתראה בהקדם

דניאלה, איה ויעל.

 

נובמבר 2013

 

 

דניאלה, איה ויעל

 

אורית

ספטמבר 2013

 

טל היקרה

כשהתחלנו לתכנן את תכנית הטיול שלנו באנגליה, תפסה את עיננו מודעה מעניינת באתר "למטייל". נכנסנו לאתר שלך, קראנו קצת וראינו את סרטון התדמית, והאפשרות הפכה להיות מעניינת יותר. הגר, הייתה מאד להוטה להפוך את האפשרות לתכנית אמיתית. לאחר שיחת הטלפון הראשונה איתך, הרצון לטייל איתך המשיך לצמוח בכוון חיובי.ימי הטיול איתך תוכננו לסוף הטיול שלנו, וחיכו בשקט לתורם.היה שווה לחכות, והיה נהדר לסיים טיול של שבועיים איתך. בזכות הימים שבילינו יחד, הטיול נגמר עם טעם מתוק מתוק. המאמץ המסירות והאכפתיות שלך היו מעל ומעבר. הכל התנהל בכיף וברוגע. הנופים, החוויות, והטעימות התרבותיות היו עשירים ומרחיבים. טיול פשוט ביער המקומי הפך להיות קסום ומרגש, לא פחות מטיול בגנים המרהיבים שמקיפים את הטירה.

אנחנו אסירות תודה על החוויה המקסימה שהענקת לנו, וממליצות בחום לכל ישראלי שמגיע לאזור שלכם.

הגר (12), תמר (14), ואורית פרינץ

משפ' פרינץ

חיוןהי טל,
רגע לפני שאנחנו עולים על המטוס הביתה,
רצינו לומר לך תודה על יום נהדר. על ההכרות עם הנופים הירוקים והיפים של אנגליה הכפרית, על הגשמת חלום אישי ארוך שנים של ביקור בגשר כפיסי העץ של פו הדב, ועל שיטוט ארוך ויפה בטירה של אן בוליין.
 
תודה על ליווי נעים ושקט לאורך היום, תוך כדי התחשבות ברצונות המשפחה (לטייל לאט ורגוע…)
 

היה פשוט נפלא!!!

הילה                                                        
ספטמבר 2013

 

 

 

 

 

הילה

 

בייסקי 2

הטיול שלנו בלונדון היה כיף גדול, אבל הקינוח שלו, יומיים ב Forest Row, היה חוויה בלתי נשכחת והדובדבן שבקצפת, בחרנו בהדרכתכך את המקומות שנראו שיתאימו לנו, והצלחתם להכניס לנו את כולם ביומיים, שהיו מלאים בחוויות האזור שלכם כל כך יפה, ירוק ורגוע ומלא פינות קסומות, היער של פו הדוב, המשחק עם המקלות על הגשר מעל הנהר, הבית של פו, הטירות, המבוך, הגנים, קרבות האבירים, המלכה אן בולין שהבחינה במיקה שישבה בקהל עם כתר זהב לראשה..ועשתה לה פרצוף  הפיקניק שהכנתם לנו בסלסלה מלאה פינוקים, היינו תיירים אבל הרגשנו בבית, עת נגמרה חוויה אחת, וטל כבר חיכתה להקפיץ אותנו אל החוויה הבאה, מספרת את סיפור הרקע בדרך באוטו…  היער המכושף, הרכבת של פעם, תערוכת המכוניות מהמאה הקודמת, התה של חמש בטירה המרשימה ביותר! הרגשנו שאנחנו חיים בסרט ( אנגלי).. תודה  שמצאת לנו להקת צבאים בחצר הטירה בערב!!  פעם באה נבוא ליותר ימים, יומיים לא הספיקו מזמינה גם טיפול שיאצו שלא הספקתי!!! תודה על חוויה מקסימה ממליצים בחום על חופשה קסומה              עדי, שי והילדודס                

אוגוסט 2013

עדי ושי


 

יוניתביקרנו באזור בתחילת חודש אוג'. בתחילה, כיוון שאנו רגילים לטייל לבד לא רצינו הדרכה. שמחים מאוד ששינו את דעתנו. חצי יום הטיול היה מרתק ומעניין.שילבת סיפורים מענינים והראת לנו את חיי האזור כפי שלא יכולנו ללמוד בעצמנו או מספרים. אנו וילדנו התחברנו אליך והיה כיף, מהנה ומצחיק. ממליצים גם לסקפטים הגדולים לא לוותר על הדרכה ואפילו הקצרה ביותר.
מאחלים שנה טובה ומייחלים לשוב לאזור מקסים זה.

יונית, עמיר, גל ונעם רוחקין

אוגוסט 2013

 

משפ' רוחקין

 

פרופר

נהננו מאד מאד מההדרכה  (למרות שבתחילה לא רצינו הדרכה צמודה)

אני נהניתי בנוסף מטיפול השיאצו המדהים !!!!

פגשנו באנשים מקסימים הנותנים מעצמם מעבר להדרכה הרגילה

אנו ממליצים בכל פה על תכנון והדרכה שלכם. כבר הפצנו זאת למשפחתנו ולחברינו

 

שוב תודה גדי ואתי פרופר

 

פרופר

 

photos - Tal's I phone Aug 2013 461כששאלו אותי ״ איך היה בכפר הזה שנסעת אליו? ״ גיליתי שגם אחרי כל המילים: נפלא, מקסים, מדהים, מעבר למה שציפיתי וכו׳ וכו׳ אני לא מרגישה שתיארתי מספיק ונכון, אז הייתי חייבת לספר שגם פגשנו שם חד-קרןתודה על התכנון והארגון המדויקים שלמרות הזמן הקצר איפשרו לנו לראות ולהרגיש כל כך הרבה

מקווה להתראות שוב

נילי ורי רואש                                יולי 2013

 

 

 

 

נילי ורי

 

היה מהמם לראות את אנגליה מזוית אחרת וללמוד שבאמת אנגליה זה לא רק לונדון

כיף גדול לראות שיש מקומות ירוקים ומהממים באנגליה ולהרגיש שדואגים לך בכל רגע נתון.

היחס היה מדהים, האזור היה מדהים לא פחות. נשמח לחזור ולהגיע שוב כוון שלא הספקנו הכול.

תודה רבה, נירית ואירן דיין

נירית ואירן

 

טל המקסימה, תודה מיוחדת על יום מקסים, ומלא בנופים ומקומות מיוחדים עם עבר שנשמר בצורה מדהימה. תודה נוספת על התחשבות וההבנה בנושא הכשרות, והדרכים למצוא פתרונות. הצלחת להעניק חוויה אנגלית מיוחדת והשארת בנו טעם של עוד.

דרישת שלום מאיתנו, חנוך ואביגיל

אביגיל וחנוך

Dvora

 

רצינו להודות לך על יום קסום באנגליה הכפרית. יום בו ראינו אנגליה שהיא לא לונדון, אנגליה ירוקה ומלאת פאר עתיק ורוגע.  ראינו נופים מרהיבים, יערות מרחיבי לבבות ובתים השומרים על יחודם מאות שנים. זה הזמן להודות על היחס הנעים לכל אורך הדרך- משלב הבירורים ועד לאחר הטיול. העזרה והדאגה לכל פרט- החל מהסבר כיצד להגיע וכלה במחצלת ותה לפקניק. זה היה יום נפלא עבורינו ועבור הילדות. ד"ש חם ליובל ונועה.

    דבורה, רבקה, מוריה, הדס ויפעה. 

                     יוני 2013                  

דבורה

 

המון תודה על יום קסום, מעניין המשלב טבע, היסטוריה, חויות מיוחדות – טקס התה וגשר פו ביער הקסום ואווירה נעימה בזכותכם.
נהנינו מכל רגע ולרומי היה נהדר עם הבנות המקסימות שלכם. מבטיחה להמליץ לכולם

באהבה רבה,  שלומית ורומי     30 ביוני 201

שלומית ורומי

 

IMG_3320ברצוננו להודות  על חוויה בלתי נשכחת.

הכנסת אותנו לעולם קסום של אגדות ,נסיכים ,מלכות ופו הדב אחד.

תודה על היחס החם והמקצועי, העמידה בזמנים, התכנון המדוייק, הידע הדאגה והארגון הקפדני.

תפרת את הטיול לצרכים ולרצונות שלנו וזה הורגש בכל פרט ופרט.

כל זה בשלווה וברוגע שיצרו אוירה נעימה וחווייתית.

שוב תודה וניפגש בטיול הבא

מיכל ועודד                                           מאי 2013

מיכל ועודד

 

shai shay nahshon

למרות שחשבנו שכבר ראינו הכל, הצלחת להפתיע ולחדש ולאפשר לנו לחוות את אנגליה של פעם באוירה הרומנטית של  ג'ין אוסטין.

בדיוק כפי שאנו אוהבים….

טירות עתיקות וקסומות, כבשים ובמבים, מרבדי פרחים, מסיבות תה, פאבים עם מופעים מקומיים, ירידים, ואפילו ארוחה נפלאה אצל ביל. ללא גלוטן כמובן, ואפילו התחכחות קלה במעמד האצולה.

והכל מלווה בהסברים, ואנקדוטות נפלאות.

מבטיחים להמליץ למכרינו הבורגנים חובבי הז'אנר…

שני ושי נחשון

מאי  2013

שני ושי נחשון

 

Yafa&Amitטיול באנגליה אינו מסתכם בלונדון בלבד .

אסור לחזור לארץ מבלי לראות את אנגליה עצמה והמאפיינים שלה,לכן אני מציעה לשלב גם יומיים שלושה של טיול לכוון אזור ססקס, רק שעת נסיעה אחת ברכבת מלונדון. שם ממש תתרגשו ותחוו את החוויה האמיתית של אנגליה, וזאת בעזרתה של טל אופיר הנפלאה, כפי שהיא ליוותה אותנו בשלושת הימים ששהינו שם. האזור מקסים ביופיו, המרחבים, הטירות המקסימות ,שבניהם הטירה הנפלאה שבה צולם הסרט " גאווה ודעה קדומה", בטירה נוספת ניתן לשבת בטרקלין ולהצטרף לשותים תה של שעה 4 עם כל הטקס המדהים כולל עוגיות טעימות המוגשות בכלי קומות יפהפה.  באזור עיירות קטנות וכפרים עתיקים עם רחובות וחנויות מדהימות המאפיינות את התושבים.

אני ובעלי עמית ,נהנינו מאוד מאוד והסיור באזור הכפרי השלים לנו את החוויה של אנגליה

 תודות רבות לטל.

אפריל 2012, פתח תקווה

יפה ועמית אבינועם

 

טל יקרה,mini-DSCF0077 חייבים להודות שזו הייתה אחת מהחוויות החזקות ביותר שלנו בטיול בת מצווה למאיה שלנו. פתאום, עם כל הכבוד לסיורים בלונדון הגדולה ומלאת האטרקציות העירוניות, גילינו שבמרחק נסיעה של 50 דק' ברכבת אתה מגיע לאנגליה האחרת. הנופים הירוקים, הבתים הכפריים, המבנים האותנטיים מפעם, הריהוט והאוירה בבתים פנימה, עם הגשת התה והתופינים בכלים העתיקים והמסוגננים של פעם, הכל יחד יצר אוירה מאד מיוחדת והשלים חוויה מרגשת. ההובלה שלך, ההסברים הנלווים, הנופים המקסימים, יצרו יחד חבילה נפלאה של טיול שכבר הרבה זמן לא יצא לנו לחוות. המון תודה, המשיכי להצליח בדרכך ואנחנו נפיץ את הדבר הנפלא הזה הלאה.

ספטמבר 2011, כפר סבא

מירי ואמיר כהן

 

טל היקרה, תקופה ארוכה חלמנו על חופשה משפחתית. ההגדרות היו פשוטות באופן יחסי: רצינו להיות ביחד עם הילדים, לטייל בלי דאגות, לחוות דברים חדשים ולהיות במקומות שקראנו עליהם בספרים או ראינו בסרטים. החיבור איתך פתח בפנינו את האפשרות לממש את החלום. החל מקבלת הפנים החמה בשדה התעופה, ודרך כל הטיולים למקומות קסומים ואתרים מרתקים שנראה כאילו היו שמורים למקומיים יודעי דבר. אל החוויות שאספנו במאות תמונות אנחנו חוזרים בהזדמנויות רבות ונזכרים כמה כיף היה. לא יכולנו לחלום על חופשה כל כך מושלמת. המון תודה ומחכים לפעם הבאה שניפגש.

רן ויעל כהן

 

נסעתי לטיול לאנגליה, לאזור ססקס  שזה כשעה דרומית מזרחית מלונדון. אמנם אמרו לי שהאזור יפה וציורי אבל, עד שאני לא רואה, איני תולה ציפיות. המראות שנגלו לעיני עברו הרבה מעבר לציפיות. זה היה יפה כמו בסרט והעיניים לא שובעות. הנופים מדהימים,  למי שאוהב ירוק עז פריחה צבעונית (ומי לא?) , פריחות בסגול, אדום,כתום וצהוב. הטירות העתיקות, שמורות בצורה מקסימלית, עם גנים עצומים ומטופחים. קשה להאמין שלפני מאות שנים האצולה חיה בסגנון כזה. היות והמקום מרוחק מעט מלונדון, גם המחירים יותר נוחים, בהחלט אפשר למצוא ארוחות בעיירות הציוריות בפאבים או במסעדות  (ויש הרבה) במחיר שווה לכל נפש. הייתי ממליצה לא לכל אחד לנהוג בעצמו בדרכים הכפריות. הדרכים הצרות מפותלות, לעיתים מחופות עצים עבותים לעיתים בגדרות גבוהות הגזומות בדייקנות והתנועה – דו סיטרית. ההגה בצד ימין וברגע האחרון כשרכב מופיע מעבר לעיקול במהירות מולך ואתה בעצם צריך להיות בצד שמאל…….. מוכרחה להגיד שהמקום הזה השאיר לי בהחלט טעם של עוד.

אסתי בורשטיין